معجم عربی عربی «اطلس الحدیث» بهترین دیکشنری معاصر عربی برای گوشی های اندروید است. این معجم عربی امکاناتی متعددی دارد از جمله:

- جستجوی سریع و آسان کلمات عربی

- قابلیت بزرگ و کوچک کردن فونت کلمات

- و قابلیت بی نظیر آن یعنی تلفظ کلمات عربی با صدای واقعی.

نکته مهم:

1- پس از نصب  و اجرای برنامه باید گوشی را به مدت چند دقیقه به اینترنت وصل کنید تا کلمات را از سایت سازنده دانلود کند. پس از آن برای پیدا کردن معنای کلمات عربی نیازی به اینترنت نخواهد بود.

2- برای تلفظ کلمات عربی باید به اینترت وصل باشید.

يُعدّ قاموس أطلس الحديث (عربي- عربي) بحراً واسعاً من بحور العربية، ونبع كلمات لا ينضب. عند دخولك إلى هذا القاموس فإن أول ما سيلفتك فيه هو لغته السهلة وأسلوبه السلس الذي يناسب كلاً من متعلمي العربية والذين يتحدثون بها على حد سواء.
يعتمد هذا القاموس الترتيب الهجائي للكلمات؛ ليسهل على المستخدم الوصول إلى الكلمة التي يريدها دون الحاجة إلى معرفة جذرها، كما أضيف إليه جذور الصعب من الكلمات.

"Atlas Modern Dictionary" (Arabic-Arabic) is considered an inexhaustible spring of words in Arabic language. Once you enter the dictionary, your attention will be attracted to its easy language and style which fit both Arabic learners and speakers as well.
This dictionary follows the alphabetical order of the words and includes the difficult word's roots; so that the user could find the word easily without the need to know its root.
A reliable and up-to-date dictionary, with voice and full Arabic-Arabic meanings, ideal for Arabic learners at all levels.

کلاس ما|دانشجویان زبان و ادبیات عرب دانشگاه تهران ورودی 1387

دانلود بهترین دیکشنری معاصر عربی برای اندروید (اطلس الحدیث)

عربی ,the ,arabic ,کلمات ,and ,dictionary ,کلمات عربی ,arabic arabic ,معجم عربی ,arabic learners ,پس از ,بهترین دیکشنری معاصر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مقالات تعميراتي دانلود رایگان imanlovey bitaaclinic مطالب اینترنتی Benjamin's style کتابخانه عمومی شهید اشرفی اصفهانی کبود راهنگ پویش مدار اخبار جدید ایران و جهات تعمیرات رایانه
دزدگ